Koltuk Temizlenin Püf Noktaları

Koltuk Temizlenin Püf Noktaları

Koltuk Temizlenin Püf Noktaları


Şirketimiz koltuk yıkama işinin en uzman firmalarından bir tanesidir. Bu yazımızda size koltuk temizlemenin püf noktaları ‘nın neler olduğundan bahsedeceğiz.

Koltuk temizlemenin püf noktası denecek ilk olay temizliğe başlamadan önce mutlaka süpürücü bir makina yardımı ile koltuk üzerinde birikmiş tozun alınmasıdır. Bu işlem yapılmadığı taktirde bırakın koltuğu temizlemeyi daha fazla kirleteceğinize emin olabilirsiniz.

Koltuk temizlemenin püf noktaları ‘ndan bir taneside uygun bez ve uygun deterjanla koltuğu silmektir. Bir çok çeşit koltuk kumaşı olduğundan her deterjan her koltukta aynı etkiyi gösteremiyebilir. Bunları bir kenera bırakıp profesyonel olmayan bir temizlik yapacağımızı düşünürsek en uygun yıkama deterjanı rendelenip bir kova suya atılmış beyaz sabundur. Beyaz sabun koltuğunuza zarar vermiyeceği gibi en iyi temizleyicilerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

İmkanlar doğrultusunda varsa koltuk yıkama makinası yardımı ile durulama yapmak en doğrusudur.  Makinanız yok ise kuru bir mikrofiber bezi devamlı durulayıp temizleyerek koltuk üzerindeki kirin büyük bir kısmını alabilirsini.

Unutmayın koltuklarınıza yapabileceğiniz en büyük iyilik onları koltuk yıkama firmasına temizletmektir. Kolay temizlik sizlere profesyonel koltuk yıkama hizmetini sunmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.Etiketler : ofis temizliği , büro temizliği , inşaat temizliği , fabrika temizliği , okul temizliği , dış cephe temizliği , temizlik şirketleri , temizlik firmaları , istanbul temizlik firmaları , istanbul halı yıkama

Copyright © Ecrin Halı Yıkama Hizmetleri | 0216 370 0810 - Tüm Hakları Saklıdır. seo